-->

اپلیکیشن های قرآنی برای کودکان

اپلیکیشن های قرآنی در حوزه کودک و نوجوان

 

**حفظ آسان(جزء 30)

hefz quran

ارائه شیوه حفظ از طریق کلیپ های آموزشی

ارائه آزمون های گوناگون در راستای تقویت حافظه بصری و تثبیت محفوظات 

ارائه برنامه حفظ روزانه

حفظ سریع شامل امکان انتخاب سوره یا صفحه

...

لینک کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/ir.hefzeasanvijec

Untitled 1

 

۱. اپلیکیشن مدرسه قرآنی در خانه

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/ir.buraq.freequran

Untitled 1

ir.buraq.freequran0

اپلیکیشن مدرسه هوشمند قرآن برنامه‌ای اندرویدی است که با اهداف آموزش روخوانی، روان خوانی و حفظ جز ۳۰ قرآن کریم طراحی شده است. در این برنامه، هشت دوره ترتیل قاریان نوجوان و قرائت استاد و شاگرد و ترجمه گویای فارسی و نمایش همزمان متن ترجمه محیطی جذاب را فراهم کرده است. در این برنامه در کلاس روخوانی با کمک قاری‌های بزرگ، کاربر روخوانی سوره‌ها رو یاد می‌گیرید و با ترجمه آیه‌ها آشنا می‌شود. البته کاربر هم می‌تواند با قاری‌های استاد و شاگرد تمرین کند و هم اینکه تعداد تکرار هر آیه رو مشخص کند.

این برنامه با ارائه آموزش جامع آموزش قرآن برای کودکان و نوجوانان خدمات مطلوبی را ارائه می‌دهد. البته بهتر این بود که در قالب برنامه‌های نرم‌افزاری نیز ارائه می‌شد تا کاربر بتواند برخی از متون را از طریق کامپیوترهای خانگی تمرین کند.

 

۲. نرم‌افزار «مهد قرآن»

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/com.MahdeQuraan

Untitled 1

com.MahdeQuraan-450578151620.jpg

نرم‌افزار مهد قرآن، نرم‌افزاری آموزشی ویژه دانش‌آموزان رده سنی ۵ تا ۹ سال است که با رویکردی مبتنی بر بازی و سرگرمی و با هدف ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان و تعمق یادگیری در آنان طراحی شده است.

این نرم‌افزار با فراهم آوردن موقعیت‌های یادگیری تعاملی سبب ترغیب دانش آموزان به یادگیری قرآن کریم با رویکردی نوین و مبتنی بر سرگرمی شده است. در محیط نرم افزار مهد قرآن، ۱۳ سوره قرآن کریم با اقتباس از کتاب قرآن پایه اول و دوم ابتدایی در چهار بخش؛ آموزشی، سرگرمی، شبکه پویا و آزمون ارائه شده‌اند. آموزش قرآن در این نرم‌افزار به صورت پودمانی و مرحله‌ای جلوه کرده است تا مخاطبان ابتدا به صوت زیبای آیات قرآن گوش دهند سپس آن‌ها را تکرار کنند و در نهایت بلند بخوانند.

۳. نرم افزار «قاری کوچولو»

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/com.alibarani.quran

Untitled 1

com.alibarani.quran2.jpg

نرم افزار قرآنی «قاری کوچولو» ویژه کودکان ۴ تا ۹ سال، در راستای آموزش قرائت جز ۳۰ قرآن کریم طراحی شده است. در این نرم افزار قرائت جز سی در محیطی ویژه کودکان با چند بازی مرتبط با آن آموزش داده می‌شود.

این نرم افزار به واسطه اینکه امکان تکرار قرائت را دارد برای حفظ هم مناسب است و کسانی که تمایل دارند کودکشان جز ۳۰ قرآن را حفظ کند، نیز می‌توانند از این نرم افزار برای آموزش فرزندشان استفاده کنند.

۴. قصه و بازی‌های قرآنی برای کودکان

com.mehad.quran_stories-832967006331.jpg

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/com.mehad.quran_stories

Untitled 1

 

مجموعه «قصه‌های قرآنی» با ۳۰ داستان جذاب و تعاملی قرآن کریم و ۹۰ مینی گیم و ۱۲ بازی قرآنی درون برنامه و به شیوه بازی قصه‌های تعاملی-ماجرایی به ۱۵ زبان زنده دنیا با روایتی دلنشین و جذاب، در قالب کتاب مصور انیمیشنی طراحی شده است.

این محصول در استودیو بازی سازی و سرگرمی‌های ایرانی اسلامی " مهاد" با هدف آشنایی کودکان ۵ تا ۸ سال و خانواده‌ها با داستان‌های قرآن کریم و پیامبران الهی و مفاهیم و تعالیم اسلامی به کودکان با زبانی شیوا و با تعامل کودک با اجزای داستان، تولید شده است.

۵. قرآن برای کودکان

ir.menhaj.quranforkids9.jpg

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/ir.menhaj.quranforkids

Untitled 1

نرم افزار قرآن برای کودکان یک برنامه تعاملی است که کودک و نوجوان را به سرزمین قصه‌های قرآن می‌برد کودکان با این برنامه با آغاز آفرینش و ماجرای خلقت حضرت آدم و حوا، سفر حضرت نوح و ماجرا کشتی ایشان، ماجراهای عجیب زندگی حضرت یوسف، زندگی و حکومت حضرت سلیمان و ماجراهای زندگی حضرت محمد (ص) آشنا می‌شوند.

 

 6. آموزش قرآن به کودکان

com.ahmadhabibi.learnj30quran4kids 567234949041

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/com.ahmadhabibi.learnj30quran4kids

Untitled 1

ویژگی های برنامه:

  • آموزش جزء سی قرآن
  • وجود صوت هر آیه
  • تفکیک صوت ها
  • تفکیک سوره های حفظ شده

 

7. هشت بهشت قرآن

air.A8Behesht 836319477274

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/air.A8Behesht

Untitled 1

 

رنامه ای جالب برای حفظ قرآن به کودکان و نوجوانان دلبند شما در قالب بازی و سرگرمی،در محیطی کودکانه و جذاب

مراحل و بخش های اپلیکشن هشت بهشت قرآن:

۱.بازی بالن سواری

۲.بازی پرنده ها

۳.فرشته ها(آزمون)

۴.رنگ آمیزی دیجیتال تصاویر مرتبط با سوره ها به همراه پخش قرائت سوره

۵..جورچین دیجیتال تصاویر مرتبط با سوره ها به همراه پخش قرائت سوره

۶.جورچین دیجیتال آیات هرسوره

۷.از حفظ بگو(آزمون به همراه ضبط صدا)

۸.تکرار و تمرین(تعداد قرائت بی نهایت هرآیه به همراه امکان ضبط صدا)

۹.حفظ(پیوند و تکرار آیات هرسوره)

۱۰.قرائت هرسوره

 

9. جزء سی قرآن+سرگرمی های قرآنی

com.alfamo.quran.yousef 295581140009

با اپلیکیشن رایگان آموزش جزء سی قرآن + سرگرمی های قرآنی کودک دلبندتان می تواند با گوش دادن به صدای دلنشین قاری نوجوان یوسف کالو و خواندن متن عربی و فارسی برنامه به راحتی در جهت حفظ قرآن گام بردارد ضمن اینکه می تونه برای استراحت به بخش شهربازی برنامه رفته و از بازی های قرآنی برنامه لذت کافی ببره .

 

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/com.alfamo.quran.yousef

Untitled 1

 

10. باغ مینو (قرآن کودکان)

ir.ctch.qurankoodak5.jpg

اپلیکیشن قرآنی باغ مینو یکی از گرافیکی ترین برنامه های قرآنی برای کودکان و حتی بزرگسالان است.

این برنامه رده سنی خاصی ندارد و همه میتوانید از این برنامه بی نظیر لذت ببرید و کلام الهی را به زیباترین شکل مشاهده نمایید و به سرعت با تکنیک ها و امکانات ارائه شده آیات را برای همیشه حفظ نمایید.

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/ir.ctch.qurankoodak

Untitled 1

 

 

11. آموزش قرآن به کودکان

ir.tinasoft.quran_for_kids7.jpg

در این مجموعه روخوانی صحیح برخی از سوره ها و آیات قرآن کریم به کودکان آموزش داده می شود. دیدن و شنیدن مکرر این آیات و سوره ها به همراه تمرین، باعث یادگیری و حفظ سریع آنها توسط کودکان خواهد شد. همچنین معانی فارسی آیات نیز برای درک صحیح مفاهیم قرآنی در برنامه به صورت گویا آورده شده است.

بخش هایی از این برنامه رایگان بوده و مابقی پس از پرداخت درون برنامه ای بازار، از روی سرورهای تیناسافت قابل مشاهده و دانلود می باشند.

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/ir.tinasoft.quran_for_kids

Untitled 1

 

12. قرآن کودک

ir.movahed.BabyQuran0

شامل متن و قرائت 9 سوره کوتاه قرآن همراه با تمرین و تکرار برای کودک

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/ir.movahed.BabyQuran

Untitled 1

 

13. آموزش تصویری قرآن کودکان

ir.raimon.S112-469798291137.jpg

 

 دوست دارید به کودک خودتون قرآن یاد بدید؟ میخواهید کوچولوتون قرآن حفظ کنه؟پس این برنامه ساده و کم حجم اما پر ارزش را از دست ندین. مطمئنا تمام ما کودکی در بین اطرافیان و نزدیکان خود داریم که از این برنامه لذت ببره. شنیدن صدا همراه با دیدن تصویر، بهترین روش برای آموزش است. در این برنامه با تصاویری ساده مرتبط با هر آیه، کودکان صوت و تصویر را به حافظه خود می سپارند و درک ساده ای از معنای آیه نیز پیدا میکنند. استعداد و توانایی کودکان به قدری است که با چند با گوش کردن و دیدن تصاویر به راحتی می توانند سوره از حفظ هم بخوانند. همراهی والدین یا مربی و تعریف کردن داستان های مرتبط یا توضیح تصاویر برای بچه ها، می تواند به درک بهتر کودک از آیات کمک بسیار زیادی نماید.امکانات برنامه:- نمایش تصاویر مرتبط با متن آیات سوره- امکان پخش تا سه بار تکرار هر یک از آیات- امکان ضبط صدای کودک یا والدین و تطابق صدای ضبط شده با تصاویر- امکان تغییر آیات به آیات قبل و بعد- امکان شنیدن صوت با صدای سه قاری برجسته استاد حصری، استاد منشاوی و استاد عفاسی با تکرار کودکان- امکان شنیدن صوت با صدای قاریان کودک و نوجوان حسن ظهوری، احمد سعود، یوسف کالو علی و مجید فقیه

لینک کافه بازار : 

1- آموزش تصویری قرآن کودکان سوره توحید

2-آموزش تصویری قرآن کودکان سوره عصر

3-آموزش تصویری قرآن کودکان سوره کوثر

4-آموزش تصویری قرآن کودکان سوره ناس

5-آموزش تصویری قرآن کودکان سوره مسد

6- آموزش تصویری قرآن کودکان سوره ماعون

7- آموزش تصویری قرآن کودکان سوره فلق

8- آموزش تصویری قرآن کودک سوره کافرون

9- آموزش تصویری قرآن کودکان سوره قدر

10-آموزش تصویری قرآن کودکان سوره فیل

 

Untitled 1

 

14. شهر قرآنی

 com.boombstudio.qurancity 505623191572

والدین و کودکان عزیز،  به شهر قرآنی، بهشتی برای یادگیری قرآن خوش آمدید??. 

در این شهر می تونید تفریح بکنید، از مغازه های قشنگ خرید بکنید، پارک برید، کلی خوراکی مثل بستنی و شکلات بخورید، سوغاتی بخرید و از مسجد و خیابون‌ها و دوچرخه و موتور استفاده بکنید?و بیشتر از 100 بازی مختلف مثل پازل، ماز، جورچین، لگو و..... رو انجام بدید و در کنار اینا کلی سوره و آیات قرآن که کلام خداوند مهربون هست رو یاد بگیرید و حفظ بکنید??. 

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/com.boombstudio.qurancity

Untitled 1

 

15.قرآن برای کودکان

ir.menhaj.quranforkids9 1

«قرآن برای کودکان» یک برنامه تعاملی است که شما را به سرزمین قصه‌های قرآن می‌برد. با این برنامه میتوانید بروید به آغاز آفرینش و ماجرای خلقت آدم و حوا را ببینید؛ سوار کشتی نوح بشوید و با حیوانات توی کشتی سفر کنید؛ ماجراهای عجیب زندگی حضرت یوسف را ببینید؛ سوار بر ابرها وارد کاخ شگفت‌انگیز حضرت سلیمان بشوید؛ ماجراهای زندگی حضرت محمد را ببینید و بشنوید؛ و علاوه بر همه اینها توی برنامه بازی کنید، مسابقه بدهید،الماس جمع کنید و امتیازتان را افزایش بدهید. «قرآن برای کودکان»، کاری از سازمان فضای مجازی سراج.

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/ir.menhaj.quranforkids

Untitled 1

 

16. داستان های سخنگوی قرآنی

com.Miad.ParadiseSongs 858220454528

اپلیکیشن واقعیت افزوده داستان های سخنگوی قرآنی کاری از گروه تبلیغی میعاد می باشد. در این نرم افزار تلاش خواهد شد که مفاهیم و روخوانی سورهای قرآن را به کودکان و نوجوانان از طریق فناوری جدید و جذاب واقعیت افزوده (AR) و با روش بازی و سرگرمی آموزش بدهیم. به زودی کتاب نغمه های بهشتی به همراه نسخه اصلی اپلیکیش آن نیز عرضه خواهد شد.

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/com.Miad.ParadiseSongs

Untitled 1

 

17.آموزش قرآن برای کودکان

org.meraaj.quranforkids-763316823310.jpg

نرم افزار قرآن کودکان جهت  انس  کودکان  با قرآن طراحی شده که با صوت قاری نونهال حنانه خلفی موجب ارتباط بیشتر کاربران کودک با این برنامه می شود ، برنامه قرآن براي کودکان را نصب کنيد و از گرافیک کودکانه آن لذت ببرید. برنامه آموزش قرآن براي کودکان با طراحي ساده ، کودکانه در عين حال کاربردي کودک شما را با سوره هاي قرآني آشنا خواهد کرد! برنامه آموزش قرآن براي کودکان با ترجمه فارسي و پخش صوتي قرائت ، کودک شما را در يادگيري بهتر قرآن ياري مي کند.

 

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/org.meraaj.quranforkids

Untitled 1

 

18.قصه های قرآنی - (انیمیشن)

ir.tinasoft.sharif.qoran sroties 10

این مجموعه شامل قصه های انیمیشنی از داستانهای قرآنی می باشد که به زبان ساده برای کودکان و نوجوانان طراحی و ساخته شده است. عناوین این قصه ها عبارتند از: - رانده شدن شیطان از بهشت - فرود آمدن آدم و حوا به زمین - داستان هابیل و قابیل - داستان حضرت نوح - داستان حضرت ابراهیم - حضرت ابراهیم و پرستش ماه و خورشید و ستارگان - داستان حضرت یونس - داستان حضرت مریم - داستان حضرت عیسی - داستان اصحاب فیل

 

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/ir.tinasoft.sharif.qoran_sroties_1

Untitled 1

19.بازی قرآنی

ir.tinasoft.sharif.qoran sroties 10

آموزش لغات پرکاربرد قرآن
صوت و تصاویر زیبا
آموزش قواعد و نکات زبان قرآن
محیطی جذاب و نشاط آور
قابل استفاده برای همه سنین

 

لینک کافه بازار : 
https://cafebazaar.ir/app/com.MehrAndMah.LearningQuran

Untitled 1

 

20.آموزش قرآن به کودکان

Screenshot 2022 10 29 at 11 40 58 برنامه آموزش قرآن به کودکان دانلود کافه بازار

- ترتیل کامل آیه به آیه جزء سی ام  قرآن و سوره حمد با صدای قاری نوجوان یوسف کالو بهمراه نمایش متن آیه مورد نظر هنگام تلاوت

- تکرار آیه مورد نظر تا بینهایت

- تکرار سوره مورد نظر تا بینهایت

- رفتن به آیه بعدی و قبلی در هر زمان

....

لینک کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/com.ahmadhabibi.learnj30quran4kids

Untitled 1

 

21.آموزش تصویری قرآن کودکان سوره نصر

Screenshot 2022 10 29 at 11 52 22 برنامه آموزش تصویری قرآن کودکان سوره نصر دانلود کافه بازار

- نمایش تصاویر مرتبط با متن آیات سوره
- امکان پخش تا سه بار تکرار هر یک از آیات
- امکان ضبط صدای کودک یا والدین و تطابق صدای ضبط شده با تصاویر
- امکان تغییر آیات به آیات قبل و بعد
- امکان شنیدن صوت با صدای سه قاری برجسته استاد حصری، استاد منشاوی و استاد عفاسی با تکرار کودکان

...

لینک کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/ir.raimon.S110

Untitled 1

 

22.آموزش تصویری قرآن کودکان سوره کوثر

Screenshot 2022 10 29 at 11 57 17 برنامه آموزش تصویری قرآن کودکان سوره کوثر دانلود کافه بازار

- نمایش تصاویر مرتبط با متن آیات سوره
- امکان پخش تا سه بار تکرار هر یک از آیات
- امکان ضبط صدای کودک یا والدین و تطابق صدای ضبط شده با تصاویر
- امکان تغییر آیات به آیات قبل و بعد

...

لینک کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/ir.raimon.S108

Untitled 1

23.داستان های سخنگوی قرآنی

Screenshot 2022 10 29 at 12 07 59 برنامه داستان های سخنگوی قرآنی دانلود کافه بازار

اپلیکیشن واقعیت افزوده داستان های سخنگوی قرآنی کاری از گروه تبلیغی میعاد می باشد. در این نرم افزار تلاش خواهد شد که مفاهیم و روخوانی سورهای قرآن را به کودکان و نوجوانان از طریق فناوری جدید و جذاب واقعیت افزوده (AR) و با روش بازی و سرگرمی آموزش بدهیم.

...

لینک کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/app/com.Miad.ParadiseSongs

Untitled 1

درباره ما

این سامانه با همت مجمع خیرین قرآنی روستایی استان اصفهان و موسسه خیریه مهر فضیلت و با همکاری اتحادیه موسسات قرآنی استان سیستان و بلوچستان و سایر اتحادیه های استانی که بخواهند در این طرح مشارکت نمایند. در راستای توسعه و آموزش حفظ جزء سی ام قرآن کریم با نقش شتاب دهنده ، تسهیل گر ، در مهرماه سال 1401 راه اندازی شده است.امید است با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان - اداره کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان و سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان - اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان - کانون فرهنگی امور مساجد استان اصفهان و همه موسسات مردمی و دولتی بتواند سهم اندکی در توسعه فرهنگ قرآن کریم و عترت بردارد.

تماس با ما

آدرس مجمع خیرین قرآنی و روستایی اصفهان:

اصفهان،خیابان عسگریه – چهارراه دشتستان-خیابان دشتستان شمالی – انتهای بن بست 37 (فروردین )-پلاک 11

کد پستی : 8199773331

شماره تماس: 60-35676859 031

پست الکترونیک

 

header

مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان

سایت احسن الحدیث

redirect

ورود به ستاد اجرائی قرآنی احسن الحدیث

 

خلاصه ای از سایت

ستاد  قرآنی احسن الحدیث (مرکز نشر معارف قرآن و نهج البلاغه اصفهان) از سال 1387 با هدف توسعه و نشر تفسیر قرآن کریم در سراسر کشور  آغاز به کار نمود و به حمد خداوند منان با پشتوانه عظیم الهی و ​دعای چهارده معصوم علیهم السلام وبا همکاری مراکز بزرگ قرآنی در سطح کشور بخصوص مهد قرآن، جامعه القرآن، دارالقرآن الکریم و حوزه های علمیه و ...  با حمایت چند تن از خیرین گرانقدر گام‌های بلندی را در زمینه انتشار آثار تفسیری قرآن کریم بخصوص آثار مفسر اندیشمند و فرزانه دکتر محمدعلی انصاری با روش برگزاری مسابقات تفسیری  برداشته است و توانسته بیش از حدود هفتصد هزار نفر را بطور مستقیم در این مسابقات سازماندهی نماید و قریب یک هزار و دویست جایزه کمک هزینه کربلا و مشهد مقدس را برای برگزیدگان در این مسابقات تأمین و پرداخت نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

 

 

 

سایت روستانت

redirect

ورود به سایت

بنیاد خیریه خواجه نصیر طوسی که با شماره 25509 در اداره ثبت شرکت ها و با شماره مجوز  187877/83/8/1 در وزارت کشور به ثبت رسیده است با هدف کمک به رفع محرومیت از مناطق محروم کشور و با اولویت روستاهای کشور تاسیس گردیده است.جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

 

 

سایت موسسه بیان هدایت نور

redirect

ورود به سایت

 

پایگاه اطلاع رسانی و آرشیو کلیه آثار و محصولات استاد مفسر دکتر محمدعلی انصاری.

 

سایت مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان

redirect

ورود به سایت

خلاصه ای از سایت

این موسسه باهدف ارزشمندتوان افزایی مسئولین،مربیان وفعالین قرآنی سراسرکشوربه همت عالی فرهیختگان قرآنی استان درنیمه دوم سال  1392تأسیس شد.

برنامه هاوچشم اندازموسسه:

  • حمایت ویژه آموزشی ازموسسات وخانه های قرآنی
  • حمایت وپشتیبانی آموزشی وعلمی ازمراکزونهادهای فرهنگی وهرگونه فعالیتی که درجهت احیاءوارتقاءفرهنگ قرآنی غیردولتی وگسترش مذهب برحق جعفری وحمایت معنوی وعلمی درجهت ایجادتشکلهای خیرین قرآنی دراستان اصفهان ونقاط محروم ومستعدکشوروبرقراری سازوکارهای حمایتی مرتبط جهت نشرفرهنگ ومعارف قرآن به خصوص درمناطق محروم کشور  
  • اشاعه فرهنگ قرآنی ونهج البلاغه و صحیفه سجادیه وعلوم اهلبیت علیهم السلام ازطریق توسعه فعالیتهای قرآنی درمساجدوکانونهای فرهنگی قرآنی سراسرکشور

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

 

سایت کاراوب

redirect

ورود به سایت

خلاصه ای از سایت

سایت کاراوب، سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی توسط بخش مدیریت پایگاه اطلاع رسانی خیریه های کشور طراحی و پیاده سازی شده است. لازم به توضیح است بعد از بهره برداری از سایت پایگاه اطلاع رسانی خیریه های کشور (www.khairieh.ir) به دلیل اهمیت توسعه اشتغال و کارآفرینی در کشور عزیزمان و تقاضاهای وصول شده به مدیریت پایگاه مزبور به این نتیجه رسید که با استفاده از بانک اطلاعات موجود در سایت و سایر اطلاعات و جمع آوری کلیه مبانی که در خصوص اشتغال و کارآفرینی امکان دستیابی آن وجود دارد اقدام، و در این سایت بنام کاراوب karaweb.ir متعلق به خیریه شهید محمد گلشیرازی برای بهره برداران بارگزاری شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...

سایت بنیاد صحیفه سجادیه

redirect

ورود به سایت

خلاصه ای از سایت

بنیاد صحیفه سجادیه در استان اصفهان در جهت توسعه فرهنگ قرآن و عترت براساس حدیث ثقلین در سال 1395 زیر نظر مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان تاسیس گردید. امید است این کتاب ازرشمند صحیفه سجادیه که تنها کتابی است که از سوی اهل بیت (ع) به نگارش درآمده و به عنوان زبور آل محمد و خواهر قرآن معروف است، بعد از قرآن و نهج البلاغه به آن توجه ویژه شود و در جامعه اسلامیمان مورد توجه و بهر برداری قرار گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید...